KEREM AKKOR

KEREM AKKOR - Şirket Müdürü

ANKARA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDUKTAN SONRA BEŞERİ İLAÇ SEKTÖRÜNDE 10 YILA YAKIN TIBBİ MÜMESSİLLİK VE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIM. ARI TMGDK KURUCUSU, GENEL KOORDİNATÖRÜ VE ŞİRKET MÜDÜRÜYÜM. 
İŞ GÜVENLİK UZMANLIĞI İLE BERABER SRC5 EĞİTİCİSİ, PATLAYICI MADDE VE RADYOAKTİF MADDE EĞİTİCİSİYİM. 
2015 YILINDAN BERİ AKTİF OLARAK TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI YAPMAKTAYIM. 
keremakkor@aritmgd.com

NİLÜFER AKKOR

NİLÜFER AKKOR - Finans Müdürü / Yönetim Kurulu Üyesi

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ RADYO VE TELEVİZYON MEZUNUYUM. MESLEĞİMİN HARİCİNDE FİNANS BANKTA 5 YIL SÜRE İLE OPERASYON YETKİLİSİ OLARAK ÇALIŞTIM. 
ŞU AN DA GÖNÜL VERDİĞİM ARI TMGDK DA FİNANS MÜDÜRÜ OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.
niluferakkor@aritmgd.com

ÖZLEM İŞKAN

ÖZLEM İŞKAN - İstanbul Bölge Müdürü

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE, KARA YOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞTIKTAN SONRA TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞIMI ALARAK 01.01.2018 TARİHİNDEN İTİBAREN ARI TMGDK NİN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞMALARIMA DEVAM ETMEKTEYİM. 
ozlemiskan@aritmgd.com

BEGÜM BOYNUYOĞUN

BEGÜM BOYNUYOĞUN - İstanbul TMGD

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER MEZUNUYUM. NAN AJANS VE KOLLEKTÖR İZMİR FİRMALARINDA ÇALIŞTİKTAN SONRA 2017 YILINDA TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI SERTİFİKAMI ALDIM. 01.01.2018 TARİHİNDEN BERİ ARI TMGDK MERKEZİNDE EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YAPMAKTAYIM. 
begumboynuyogun@aritmgd.com

DUYGU TÜRKKAN

DUYGU TÜRKKAN - Bursa Bölge Müdürü

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM AYNI ZAMANDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÜKSEK LİSANSI YAPMAKTAYIM. ARI TMGD KURULUŞUNDA 4. BÖLGE BURSA ŞUBE MÜDÜRÜ OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.
duyguturkkan@aritmgd.com

TAYFUN TURHAN

TAYFUN TURHAN - Karabük TMGD

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ MEZUNUYUM.10 YIL TIBBİ MÜMESSİL OLARAK ÇALIŞTIM. 2015 YILINDA TMGD OLDUM, KASIM 2017 TARİHİNDEN BERİ ARI TMGDK KARABÜK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNÜ YAPMAKTAYIM. 
tayfunturhan@aritmgd.com

CEM AKKOR

CEM AKKOR - Bodrum TMGD

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM. YURT İÇİ VE YURT DIŞI FİRMALARDA UZUN YİLLAR MADEN MÜHENDİSİ TEKNİK NEZARETÇİ VE TESİS MÜDÜRLÜĞÜ POZİSYONLARINDA GÖREV YAPTIM. ARI TMGDK NIN ORTAĞI VE MERKEZE BAĞLI BODRUM İLÇESİNDE TMGD OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.
cemakkor@aritmgd.com

ELÇİN GÖKDEMİR

ELÇİN GÖKDEMİR - Bolu Bölge Müdürü

ATILIM ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. NUROL MENKUL KIYMETLER VE GÖKDEMİR SİGORTA DA 12 SENE HİZMET VERDİM. 2015 YILINDA TMGD SERTİFİKAMI ALARAK 01.01.2018 TARİHİNDEN BERİ ARI TMGDK BOLU BÖLGESİNDE DANIŞMAN OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.
elcingokdemir@aritmgd.com

Ö. IŞIL GÜRÜN

Ö. IŞIL GÜRÜN - İzmir TMGD / Genel Koordinatör

KOÇ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUNUM.  İŞLETME YÜKSEK LİSANSIMI BİLGİ ÜNİVERSİTESİNDE TAMAMLADIM. SORTİ KİMYA VE BRIGHTSTAR FİRMALARINDA ÇALIŞTIM. 2018 YILINDA ADR, RID VE IMDG CODE SERTİFİKALARIMI ALDIM. ARALIK 2018 TARİHİNDEN BERİ ARI TMGDK MERKEZİNDE TMGD OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

isilgurun@aritmgd.com

H. FERAY BULAK

H. FERAY BULAK - İzmir TMGD

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.2018 YILINDA TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI SERTİFİKAMI ALDIM. MART 2019 TARİHİNDEN İTİBAREN ARI TMGDK MERKEZ İZMİR DANIŞMANI OLARAK GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

feraybulak@aritmgd.com

BAŞAK AYDIN

BAŞAK AYDIN - İzmir Bölge Müdürü